Sempozyuma Davet
Değerli Akademisyen, Araştırmacı ve Eğitimciler,

 

Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği olarak düzenlediğimiz 3.Uluslararası Sınırsız Eğitim ve Araştırma Sempozyumu  (USEAS 2019) 24-27 Nisan 2019 tarihlerinde Bodrum Turgutreis La Blanche Otelinde yapılacaktır. Sempozyumun ana teması “Araştırma ve Öğrenme” olarak belirlenmiştir.
Sempozyumun amacı eğitim alanındaki yenilik, araştırma ve uygulamaları paylaşmak, yeni düşünceler oluşturmak ve bilimsel üretime katkı sağlamaktır. Ayrıca akademisyen, eğitimci, öğretmen ve öğrenciler arasında bilimsel ve sosyal etkileşimi üst düzeye çıkarmak, işbirliği ve eşgüdüm çalışmalarına ortam hazırlamaktır. Bu anlayışla Sempozyumda sözlü bildirilere, konferans, panel, sergi gibi çeşitli etkinliklere yer verilecektir. Sempozyum ile ilgili önemli tarihlere ve ayrıntılı bilgilere useas.sead.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
Sempozyumda sunulan çalışmalar hakem değerlendirmesi sonucu USEAS 2019 Bildiri Özeti Kitabı,Bildiri E-Kitabı, Araştırma ve Öğrenme E-Kitabı adıyla yayınlanacaktır.  Ayrıca bilimsel yenilik, içerik, araştırma, yöntem, uygulama vb. yönlerden Bilim Kurulu tarafından seçilen bildirilere “bildiri ödülü” verilecektir. Sempozyumda sunulan bilgilerin giderek gelişmesi, yayılması, uygulanabilir fikirlere dönüşmesi, eğitim ve araştırma çalışmalarına rehberlik etmesi, ülkemizde bilim kültürünün zenginleşmesine katkı sağlamasını beklemekteyiz.
Geleceğin bilim insanı, eğitimci ve araştırmacılarını yetiştirmeye önemli  katkı sağlayacak bu Sempozyuma panel, konferans, bildiri gibi sunumlarla destek veren bütün katılımcılara, Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği  olarak teşekkür ederiz.
Sizleri 3.Uluslararası Sınırsız Eğitim ve Araştırma Sempozyumu (USEAS 2019)’ da görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, başarılar dileriz.
 
                                                                                                        Prof. Dr. Firdevs GÜNEŞ
                                                                                             Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği   
                                                                                                                       Başkanı
 
 
 
Sempozyumla ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.